+38(05136) 5-93-77
+38(05136) 5-54-77
+38(068) 229-43-55
55002,  Миколаївська обл. м.Южноукраїнськ
пр-т. Незалежності, буд. 23
office@energozbut.mk.ua
© ДП "ЕНЕРГОЗБУТ" Усі права захищено 2018

ДП "ЕНЕРГОЗБУТ"

          13 квітня 2017 року було прийнято Закон України  за № 2019-VIII   "Про ринок електричної енергії".
Відповідно до цього закону до 11 грудня 2018 року відбудеться поділ існуючих енергопостачальних компаній на два підприємства:
-    одне - з розподілу, що буде займатися виключно передачею електроенергії до споживачів,
-    друге - з постачання (продажу) електроенергії.
               
       На виконання вимог Закону", 08 червня 2018 року ПрАТ "Атомсервіс" було створено дочірнє підприємство "Енергозбут" - електропостачальник.
Згідно з  ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу та п.13 Прикінцевих та перехідних положень Закону України "Про ринок електричної енергії", дочірнє підприємство "Енергозбут" з дня отримання відповідної ліцензії буде виконувати функції постачальника електричної енергії споживачу за "вільними" цінами для всіх споживачів, крім побутових (населення).
       
         Надання послуг з постачання (продажу) електроенергії для побутових споживачів (населення) покладено на ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія", створену АТ "Миколаївобленерго".
       
         Відповідно до положень Закону послуги з розподілу електричної енергії (передачу електричної енергії до споживачів) буде надавати після отримання відповідної ліцензії ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс" - оператор системи розподілу.

    На першому етапі,  згідно з вимогами Закону,   всім теперішнім споживачам ДПЕМ ПрАТ "Атомсервіс",    необхідно   укласти    новий  договір  з   ДП ЕМ ПрАТ "Атомсервіс" ( за адресою -  м.Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 33-Г,  кабінет "Промисловий відділ" )   про надання послуг з розподілу електричної енергії.

    На наступному етапі,  відповідно до Закону,   необхідно укласти  договір  про постачання  електроенергії : 

-     побутовим споживачам ( населенню ) -  з постачальником універсальної послуги ( універсальна послуга - постачання  електричної енергії, що гарантує права споживачів бути забезпеченими електроенергією)  -    ТОВ    "Миколаївська  електропостачальна компанія";  

-     іншим споживачам ( крім побутових ) - з обраними ними постачальниками з переліку:

"    ДП "Енергозбут" за адресою - м.Южноукраїнськ;
"    ТОВ "Миколаївська електропостачальна компанія".

        ***  Якщо споживач (крім побутових) не обере  електропостачальника,  постачання  електричної енергії йому  впродовж не більше 90 днів  буде автоматично здійснювати постачальник  "останньої надії",  визначений  згідно Закону на відповідній території.

          
Tom menu